Online İşlemler

Projelerimiz
Geri Dön

Projelerimiz

Genetik tani merkezi kimligimizle tibbin her alaninda verdigimiz genetik sonuçlarla hastaliklarin teshis ve tedavisine destek olmanin yani sira, biz Nesiller Genetik’te Arastirma ve Gelistirme üzerine de çok düsünüp çalisiyoruz. Inovasyon bizim için son derece önemli. Dogru ve detayli sonuçlar elde etmek, üstelik bunu gerçeklestirirken uygun maliyetleri yakalamak günümüzde basarinin temeli. Biz de bu dogrultuda buldugumuz çözümleri ürünlere dönüstürüyoruz.  Simdiye kadar Tübitak destegiyle 3 farkli proje gerçeklestirdik.

Beta Talasemi (Akdeniz Anemisi)

Cografyamizda son derece yüksek siklikla karsilasilan bu hastaliga yol açan genetik bozukluklari taramaya yönelik bu kiti TÜBITAK destegi ile gelistirdik.

NIPD ile Fetal Rh faktör tayini

Günümüzde anne karnindaki fetusun kromozomal yapisini ortaya koyabilmek için artik girisimsel yöntemlere basvurmaya gerek kalmadi. Bebekler anne karnindayken (henüz gebeligin 6.haftasinda) kan uyusmazligina sebep olan Rh faktörünü belirlemeye yönelik bir kit gelistirdik. Buradaki amacimiz erken safhada bilgi edinerek kan uyusmazligi ile ilgili gebelikler sirasinda yasanabilecek tüm problemleri önceden çözebilmek için doktorlarimiza firsat vermek.

KML teshis ve tedavi takibi, BCR/ABL füzyon proteini

Kronik Myelositik Lösemi (KML) teshis ve tedavi takibine yönelik genetik tarama odakli bu kit çalismamiz ise hala devam ediyor.

 
Adres
Gülay Özgön - eniyihekim.com
19 Mayis Mahallesi Çoruh Sokak No:32 D:1
Fulya-Sisli /Istanbul
Tel : +90 212 219 58 36
Gsm : +90 533 063 47 37
Faks: +90 212 219 58 56

E-Mail: info@nesiller.com
Copyright by
Powered by Muba